Piątek, 22. Luty 2019

Gastronomia

Restauracja "Okrąglak"

W malowniczym otoczeniu, z przepięknym widokiem na jezioro Kisajno odnajdziecie Państwo miejsce, w którym Wasza przygoda kulinarna nabierze nowego znaczenia. Nasze dania przygotowywane są z najwyższej jakości produktów, profesjonalny zespół kucharski zadba o podniebienia najbardziej wymagających klientów. Wyróżnia nas wysoka kultura świadczonych usług, praca zespołowa, wiarygodność oraz szacunek dla ludzi. Świadcząc usługi żywieniowe na rzecz naszych Klientów zawsze dopasowujemy się do ich profilu, potrzeb oraz oczekiwań cenowych. Posiłki serwujemy w formie szwedzkich bufetów, które kuszą gamą rozmaitości i niebywałego smaku.

Restauracja posiada również taras widokowy, na którym można zrelaksować wsłuchując się w szum jeziora przy filiżance kawy.

Godziny posiłków:

  • śniadanie 8:00 – 10:00
  • obiad 13:00 – 15:00
  • kolacja 18:00 – 20:00


Oferujemy również profesjonalną organizację oraz obsługę:

  • konferencji
  • bankietów
  • imprez okolicznościowych itp.

Jesteśmy w stanie zorganizować uroczystości do 300 osób.

Kawiarnia

Uzupełnieniem oferty gastronomicznej jest kawiarnia, która kusi zapachem świeżo parzonej kawy, rozpieszcza podniebienia ciastami, deserami
i drobnymi przekąskami.

Bar

W sezonie letnim funkcjonuje również bar żeglarski. Położony jest na skarpie nad portem jachtowym, z widokiem na Zatokę Tracz oraz Kanał Łuczański. Dobrego smaku regionalnym potrawom dodaje powiew świeżego powietrza.

Przestronne miejsce na ognisko

Miłośników magii ogniska i gitarowych dźwięków zachęcamy do skorzystania z przestronnego miejsca na ognisko.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 9431