Środa, 23. Maj 2018

NOWE WYPOSAŻENIE SIŁOWNI

1

NOWE WYPOSAŻENIE SIŁOWNI.

COS-OPO w Giżycku wzbogacił się o nowe wyposażenie siłowni. Dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zakupiony został profesjonalny sprzęt w tym 3 bieżnie, 3 wioślarze, 2 orbitreki, 10 rowerów spinningowych oraz 6 nowych atlasów, w tym jeden 12-stanowiskowy do treningu obwodowego. Tworzenie jak najlepszych warunków do treningu zawodników Kadr Narodowych, to podstawowy obowiązek OPO, ale w miarę możliwości nasze obiekty udostępniane są dla każdego. Zapraszamy więc serdecznie na naszą przestronną i dobrze wyposażoną siłownię, zdradzimy jeszcze, że planujemy wprowadzenie zajęć spinningowych, Łącznie posiadamy już 20 rowerów do spiningu, teraz poszukujemy instruktora do poprowadzenia zajęć...
Pamiętaj! - nie musisz obawiać się o parking, 1.5 godziny parkingu zawsze za darmo.
Zapraszamy serdecznie...
NOWY SPRZĘT TO:
- BIEŻNIA FINNLO ST22 - zakres prędkości: 0,8 - 25 km/h
regulacja kąta nachylenia: 0 - 20 %, max. waga użytkownika: 180 kg. Rewelacyjne parametry, zachwalana przez profesjonalistów.
- WIOŚLARZ XEBEX bliźniaczy model do Concept 2 D/E - max. waga użytkownika do 227 kg, 10 zakresów regulacji obciążenia. Idealny do treningu wydolnościowego.
- ORBITREK INTENZA 550ETi - 40 zakresów regulacji obciążenia, waga użytkownika 180 kg. Niezwykle przydatny w trakcie rehabilitacji.
- ROWER SPININGOWY SPORTART C 510 - zawiera w sobie wszystkie najlepsze cechy poszczególnych modeli dostępnych na rynku, przeznaczony do zajęć grupowych.
- ATLASY - do ćwiczeń mięśni wyizolowanych.
- ATLAS 12-STANOWISKOWY - do treningu obwodowego wszystkich partii mięśni.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 609