Sobota, 23. Wrzesień 2017

II Puchar Polski Seniorek w Gimnastyce Artystycznej

2

II EDYCJA PUCHARU POLSKI SENIOREK ORAZ OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY JUNIOREK W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ.

Termin :   22-23.04.2017 r.

Miejsce :  Centralny Ośrodek Sportu w Giżycku ul. Moniuszki 22

Organizator :   Widzew Łódź oraz Polski Związek Gimnastyczny.

 

Regulamin zawodów :

Wg nowego regulaminu PZG w Pucharze Polski seniorek prawo startu mają dodatkowo 2 seniorki z każdego klubu spoza Kadry Narodowej.

W zawodach ogólnopolskich juniorek mogą wziąć udział max. 4 juniorki z klubu.

Regulamin i zasady zdobywania punktów jest dostępny w wymaganiach PZG na rok 2017.

UCZESTNICY :

do zawodów zostało zgłoszonych 50 zawodniczek, reprezentujących 18 polskich klubów.

KATEGORIE :

37 zawodniczek - juniorek

15 zawodniczek - seniorek

REGULAMIN :

W zawodach mogą wziąć udział zawodniczki posiadające :

  • ważną licencję zawodnika PZG
  • aktualne badania lekarskie
  • ubezpieczenie na czas zawodów

PROGRAM ZAWODÓW :

21.04.2017 r. (piątek)

14.00 -  20.05   próby planszy

14.00 – 19.00   odprawa mandatowa

19.30 -  20.00   odprawa techniczna

20.00 -  20.30   odprawa sędziowska

 

22.04.2017 r. (sobota)

10.30 -  13.00   Kategoria juniorek – I rzut  /3 układy/

12.00-- 14.00    Przerwa obiadowa

14.00 – 14.15   Ceremonia otwarcia zawodów

14.15 – 16.45   Kategoria juniorek – II rzut  /3 układy/

17.00 – 18.15   Kategoria seniorek / 2 układy /

 

23.04.2017 r.( niedziela) 

10.00 – 10.45  Kategoria juniorek – II rzut  /1 układ /

11.00 – 11.45  Kategoria juniorek – I rzut   /1 układ /

12.00 – 13.15  Kategoria seniorek /2 układy /

13.30 -  Dekoracja zawodniczek kategorii juniorek i seniorek.

Ceremonia zakończenia zawodów.

  

PRÓBY  PLANSZY /piątek 21.04.2017 r./ :

14.00 -  14.30  UKS 220 Warszawa, Legion Warszawa

14.30 – 15.15  UKS Jantar Gdynia, SGA Gdynia

15.15 – 16.10  KS Energetyk Poznań, MKS Dąbrówka Poznań

16.10 – 17.05  PTG Sokół Kraków

17.05 – 17.50  IKS AWF Warszawa, WTG Warszawa, UKS Carramba Katowice, PM Warszawa

17.50 – 18.35  UKS Irina Warszawa, UKS Kopernik Wrocław, UKS Diament Bobrowniki

18.35 – 19.25  UKS Błękitna Szczecin, MKS Kusy Szczecin

19.25 – 20.05  AZS Wrocław, Widzew Łódź

 

RELACJA INTERNETOWA :   transmisję z zawodów poprzez  stronę internetową  http://www.rell.pl

zapewni BIURO RELL.PL

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 515